הרצאות והדרכות


ההרצאות וההדרכות שישנו לכםן את התפיסה


  • השפעת עידן MeToo# על העולם וישראל : הידעתםן שהמונח ותנועת MeToo
    הומצאו בשנת 2006 אז למה דווקא בשנת 2017 (11 שנים לאחר מכן) התנועה התעוררה והציתה שיח ומודעות לנושא ההטרדות המיניות בכל העולם? את התשובה אני מגלה בהרצאה שלי על השפעת MeToo בעולם והארץ ועל היחסים בין גברים ונשים. בעיקר על השיח בין נשים וגברים, הן במקומות עבודה והן במסגרת היחסים האינטימיים.  • הדרכה על החוק למניעת הטרדה מינית והשפעתו: הדרכה בהתאם לחוק למניעת הטרדה מינית, יחד ננסה להבין של מהי הטרדה מינית ומה משמעות החוק. מה מותר ומה אסור ואיך ניתן למנוע זאת. ההדרכה מיועדת לכלל הקהלים במיוחד לעובדים ועובדות ומועברת בצורה ייחודית בגובה העיניים ובשילוב סיטואציות ודוגמאות.


  • "על תבונה ורגישות" שירות מודע טראומה: ההרצאה/הדרכה המיועדת למשפטנים ומשפטניות שזקוקים.ות ליידע ויעוץ בייצוג לקוחות המתמודדות עם טראומה מינית. כמשפטנים למדו אותנו לשים את הרגש בצד ולעבוד על פי רציונל והגיון משפט. עורך.ת דין המייצג.ת נפגעת תקיפה או הטרדה מינית לא יכול לנתק את המצב הרגשי של הנפגעת, היות וההליך המשפטי עבור הנפגעת מעלה ומשחזר את הטראומה שוב ושוב. לאחר 16 שנות ניסיון של יצוג נשים שעברו תקיפה מינית, למדתי מה דורש ייצוג של לקוחות המתמודדות עם טראומה בעקבות פגיעה מינית או אלימות, על מנת שהחוויה של הגשת תביעה או תלונה יערכו בצורה הברורה והטובה ביותר, וזה מתחיל מהרגע שאנו שומעים.ות את הסיפור שלה, יודעם אילו שאלות לשאול או לא לשאול בצורה רגישה. ההרצאה/הדרכה תסביר את המצב הרגשי של הנפגעות ותיתן כלים לאיך לייצגן באופן נכון בריא. 


  • הנחיית מרחבי שיח על גבולות והסכמה:  מניעה בראש וראשונה מתחילה מחינוך, מהבנה של למה בכלל קיימת הטרדה מינית? על המעבר בין המקום החולה של מיניות למקום הבריא. ההנחיה מיועדת לכלל קהלים: נוער ומבוגרים ותענה על שאלות כגון: מה החסמים המונעים מאתנו לדבר בנוחות על מיניות ? מהי תקשורת מינית בריאה ואיך מקדמים אותה? מתי אנו מדברים על מיניות עם מי ומול מי? איך לשוחח באופן בריא על מיניות? 


מוזמנים/ות ליצור עימי קשר - ורדית אבידן 0528657206