פתרונות ליצירת סביבה מקצועית ובטוחה מהטרדות מיניות

פתרונות למניעת הטרדות מיניות  בארגון - אז מה אפשר לעשות כדי למנוע הטרדה מינית?

פתרונות למניעת הטרדות מיניות בארגון - אז מה אפשר לעשות כדי למנוע הטרדה מינית?

מגוון שירותים המיועדים לארגונים שמטרתם להביא למניעת הטרדה מינית בארגון : 1) הרצאות והדרכות יעודיות לעובדים.ות, מנהלים.ות, ומנהלים.ות משאבי אנוש - בהתאם לחוק למניעת הטרדה מינית. 2) סדנאות עומק לעובדים.ות על תקשורת וגבולות בסביבה מקצועית. 3) יצירת תקנון/קוד אתי למניעת הטרדה מינית מותאם לסביבה המקצועית של הארגון. 4) הדרכה פרטנית לעובדים.ות שנמצא שהטרידו מינית בארגון. 5) מבררת חיצונית ( אובייקטיבית ) לבירורים של מקרים של הטרדה מינית בארגון.

קרא עוד
פתרונות למניעת הטרדה מינית בעמותות וקהילות

פתרונות למניעת הטרדה מינית בעמותות וקהילות

כיום בעידן MeToo נשים מתחילות להשמיע את קולן ולהתלונן וזה לא שמור רק למקומות עבודה, אלא כמעט בכל מרחב שיתופי. על כן, הרבה עמותות/קהילות/ארגונים שאינם כפופים ליחסי עובד/מעביד לא יודעים איך להתמודד עם תלונות בגין הטרדות מיניות ולכן אין מנוס מיצירת מנגנון למניעת הטרדה מינית מותאם קהילה/עמותה. מדובר באחריות מיוחדת, אנו כחברה רוצים לעודד קהילתיות והתנדבות, ומכאן שעלינו לספק סביבה נעימה ובטוחה גם למתנדבים.ות וחברי.ות קהילה. בנוסף, בקהילות המעודדות יצירת תקשורת ושיח קיימת הזדמנות פז לעורר שיח אותנטי ועמוק שמוליד מערכת כללים מותאמת וייחודית, אשר באה מהקהילה ולא נכפית על הקהילה בנושא.

קרא עוד
הרצאות והדרכות

הרצאות והדרכות

מגוון הרצאות והדרכות המיועדות לכלל קהלים בנושא הטרדה מינית ותקשורת מינית בריאה. הרצאה על השפעת עידן MeToo# על העולם וישראל, הרצאה על החוק למניעת הטרדה מינית והשפעתו, הדרכה למשפטנים ומשפטניות - כלים לייצוג נפגעות תקיפה מינית.

קרא עוד
מיניות מדוברת - יצירת והנחיית מרחבי שיח על מיניות ככלי למוגנות מינית וסביבה בטוחה

מיניות מדוברת - יצירת והנחיית מרחבי שיח על מיניות ככלי למוגנות מינית וסביבה בטוחה

איך עוברים מתקשורת מטרידה בהקשר המיני לתקשורת מכבדת הרואה את האחר.ת? כמי שהתעסקה רוב חייה בנושא של מניעת הטרדות מיניות ובעיקר בצד החולה של מיניות, הבנתי שהדרך הטובה ביותר "להבריא" היא להתחיל לדבר ולהקשיב לתפיסות של א.נשים לגבי מיניות ללא בושה ביקורת או השוואתיות. אני מנחה סדנאות המיועדות לקבוצות בין אם מעורבות (גברים ונשים יחד) או מובדלות מגדר, העוסקות באיך אנחנו מגיבים.ות למיניות? איך אנו מדברים.ות מיניות? איך אנו מתקשרים.ות רצונות מיניים עם עצמנו ומול על האחר, ואיך ניתן לקיים תקשורת כזו באופן בריא, על מנת ליצור סביבה מוגנת מינית.

קרא עוד