מי אני?


מנחת סדנאות עומק למניעת הטרדה מינית בארגונים וסטארטאפים

מי אני? מי אני?
אני רואה במשפט כלי  שיכול להוביל לשינוי משפטי, חברתי ואף אישי, בכל הקשור לקידום שוויון בין נשים וגברים. מהמקום הזה, הקדשתי את חיי המקצועיים לטיפול, תמיכה, ליווי וייצוג של נפגעות תקיפה והטרדה מינית הן במשפט והן בהליכים אישיים.

12 שנות נסיון בתחום עריכת הדין החברתית, ביצירת תקדימים משפטיים משני מציאות ושינוי מדיניות אצל מקבלי ההחלטות, הובילו אותי לתפיסת עולם, שכדי לקדם שוויון בחברה יש ליצור שיח מקרב בין נשים וגברים.

זהו לא מאבק נשי, אלא מאבק חברתי משותף.

אני מאמינה ששיח שיתופי עמוק ואותנטי, יוביל להבנה ולהכרה בעולמו של האחר/ת ובפגיעות של כל אחת ואחד. כאשר אנו חושפים/ות את הפגיעות שבנו, קל הרבה יותר לאחר/ת לקבל ולהבין אותנו.

החלום שלי

עידן Metoo# שעם כל חשיבותו הרבה למאבק הפמיניסטי, יצר גם בלבול אצל גברים לגבי מה מותר ומה אסור במקומות עבודה. בנוסף, חלה עליה משמעותית בתלונות בגין הטרדה מינית במקום העבודה וארגונים מבינים היום שהם האחראים הבלעדיים לספק לעובדים/ות סביבת עבודה בטוחה נעימה ומכבדת.

השאיפה שלי


ליצור סביבת עבודה נעימה ובטוחה מהטרדות מיניות על ידי הנחלת תקשורת אותנטית ומכבדת שתוביל להרמוניה במקומות בהם גברים ונשים חולקים מרחבים שיתופיים, כך שהחוק למניעת הטרדה מינית במקום עבודה יונחל מעבר ללשון החוק ויהיה חלק בלתי נפרד מתפיסת הערכים של הארגון.

אני עו"ד בעלת יכולת הקשבה גבוהה, אמפתיה, הבנה של סיטואציות מורכבות, תוך כדי ראיה והכרה בפגיעה של כל הצדדים. יכולת להבין גבולות, גם כאלו שלא נאמרות לנו באופן ישיר. הדרך שלי ליצירת סביבת עבודה  נעימה, נבנתה מתוך ניסיון עשיר בעולם המשפט והחוק בעיקר בכל הקשור לטיפול בהטרדות מיניות במרחבים משותפים לגברים ונשים.

הביוגרפיה שלי
  • תואר שני (LL.M) מאוניברסיטת חיפה
  • תואר ראשון (LL.B) מהמכללה למנהל בראשון לציון
  • מגשרת – בוגרת קורס גישור של מכון "הגושרים"
  • קבלת פרס על פעילות למען נשים על שם קרן לונדון יערי לשנת 2018
  • קבלת אות יקיר מגינת זכויות אדם על שם אמיל זולא לשנת 2015
  • בעבר מנהלת ועורכת דין בכירה, מרכז "תמורה"- המרכז המשפטי למניעת אפליה (ע"ר)
  • כיום מנהלת הקליניקה לפמניזם ומשפט באוניברסיטת חיפה