הרצאות


הרצאות  

  • השפעת עידן MeToo# על העולם וישראל : הידעתםן שהמונח ותנועת MeToo
    הומצאו בשנת 2006 אז למה דווקא בשנת 2017 (11 שנים לאחר מכן) התנועה התעוררה והציתה שיח ומודעות לנושא ההטרדות המיניות בכל העולם? את התשובה אני מגלה בהרצאה שלי על השפעת MeToo בעולם והארץ ועל היחסים בין גברים ונשים. בעיקר על השיח בין נשים וגברים, הן במקומות עבודה והן במסגרת היחסים האינטימיים.
  • החוק למניעת הטרדה מינית והשפעתו: הרצאה כוללת הבנה של מהי הטרדה מינית ומה משמעות החוק.
  • "על תבונה ורגישות" ייצוג של נשים שעברו טראומה מינית: ההרצאה מיועדת למשפטנים ומשפטניות שזקוקים.ות ליידע ויעוץ בייצוג לקוחות המתמודדות עם טראומה מינית. כמשפטנים למדו אותנו לשים את הרגש בצד ולעבוד על פי רציונל והגיון משפט. עורך.ת דין המייצג.ת נפגעת תקיפה או הטרדה מינית לא יכול לנתק את הרגש, היות וההליך המשפטי עבור הנפגעת מעלה ומשחזר את הטראומה שוב ושוב. לאחר 15 שנות ניסיון של יצוג נשים שעברו תקיפה מינית, למדתי מה הייצוג של נפגעות תקיפה מינית דורש, על מנת שהחוויה של הגשת תביעה או תלונה יערכו בצורה הברורה והטובה ביותר, וזה מתחיל מהרגע שאנו שומעים.ות את הסיפור שלה, יודעם אילו שאלות לשאול או לא לשאול בצורה רגישה. ההרצאה תסביר את המצב הרגשי של הנפגעות ותיתן כלים לאיך לייצגן באופן נכון בריא. 
  • משיח על חולי לשיח של ריפוי - תקשורת מינית : ההרצאה תיתן דגש על המעבר בין המקום החולה של מיניות למקום הבריא: ותענה על שאלות כגון: מה החסמים המונעים מאתנו לדבר בנוחות על מיניות ? מהי תקשורת מינית בריאה ואיך מקדמים אותה? מתי אנו מדברים על מיניות עם מי ומול מי? איך לשוחח באופן בריא על מיניות? 


מוזמנים/ות ליצור עימי קשר - ורדית אבידן 0528657206