פתרונות למניעת הטרדה מינית בארגונים


סדנאות/הרצאות/יעוץ - הפתרונות שלי ליצירת סביבה מקצועית ובטוחה מהטרדות מיניות

סדנת עומק למניעת הטרדה מינית בארגונים.

סדנא בנושא הטרדה מינית במקום העבודה, נדרשת לא רק כדי לסמן וי לפי בקשת החוק. הסברה מעמיקה בתחום מובילה ליצירת סביבת מקצועית נעימה ובטוחה לכלל העובדים/ות ולמעסיקים/ות. זוהי חווית למידה המפתחת את הצוות, משפרת את רמת התקשורת בארגון ומחברת את המשתתפים לערכי הארגון.

קרא עוד

ממונה חיצונית (אאוטסורסינג) על בירור הטרדה מינית במקום העבודה.

ארגון שקיים בו מנגנון תקין למניעת הטרדה מינית חייב בהתאם לחוק למניעת הטרדה מינית למנות ממונה לבדיקת התלונה. כחלק מהשירותים של "סביבת עבודה נעימה בעידן MeToo" אני מציעה את עצמי לתפקיד של אחראית (ממונה) במקומות עבודה לבירור תלונות על הטרדה מינית.

קרא עוד

הדרכה חדשנית כטיפול בהטרדה מינית במסגרת הארגון

מהי דרך הטיפול הראויה כלפי מי שנמצא/ה כ"מטריד"/ה" בהתאם לחוק למניעת הטרדה מינית? הדרכה פרטנית כפתרון למקרה של הטרדה מינית. פתרון ייחודי זה מוודא שה"מטריד/ה" אינו "מדפדף/ת את האירוע ומאפשר ל"מטריד/ה" להבין מה היה בהתנהגותו/ה שהוביל להגשת התלונה נגדו/ה, מה יכול/ה היה לעשות אחר/ת והעלאת המודעות להשפעה של הטרדה מינית על המתלוננות/ים. ההדרכה מובנית ממספר מפגשים העוסקים באירוע ההטרדה, אחריותו של המטריד/ה, הפקת לקחים, גבולות מקצועיים והכרת החוק למניעת הטרדה מינית

קרא עוד

הרצאות

מתן הרצאות המרכזות את כל הקשור לזכויות נשים במקומות עבודה, במיוחד עבור יום האישה והרצאה קונקרטית למניעת הטרדה מינית במקום העבודה.

קרא עוד