פתרונות ליצירת סביבה מקצועית ובטוחה מהטרדות מיניות

פתרונות למניעת הטרדה מינית בארגונים

אני מציעה מגוון שירותים המיועדים לארגונים שמטרתם להביא למניעת הטרדה מינית בארגון : הרצאות והדרכות יעודיות לעובדים.ות, מנהלים.ות, ומנהלים.ות משאבי אנוש - בהתאם לחוק למניעת הטרדה מינית, סדנאות שיח לעובדים.ות על גבולות בסביבה מקצועית, יצירת תקנון למניעת הטרדה מינית מותאם לסביבה המקצועית של הארגון, הדרכה פרטנית לעובדים.ות, בדגש על מי שנמצא/ה שהטריד/ה מינית וחוקרת חיצונית לבירורים של מקרים של הטרדה מינית בארגון.

קרא עוד

פתרונות למניעת הטרדה מינית בעמותות וקהילות

כיום בעידן MeToo נשים מתחילות להשמיע את קולן ולהתלונן וזה לא שמור רק למקומות עבודה, אלא כמעט בכל מרחב שיתופי. על כן, הרבה עמותות/קהילות/ארגונים שאינם כפופים ליחסי עובד/מעביד לא יודעים איך להתמודד עם תלונות בגין הטרדות מיניות ולכן אין מנוס מיצירת מנגנון למניעת הטרדה מינית מותאם קהילה/עמותה. מדובר באחריות מיוחדת, אנו כחברה רוצים לעודד קהילתיות והתנדבות, ומכאן שעלינו לספק סביבה נעימה ובטוחה גם למתנדבים.ות וחברי.ות קהילה. בנוסף, בקהילות המעודדות יצירת תקשורת ושיח קיימת הזדמנות פז לעורר שיח אותנטי ועמוק שמוליד מערכת כללים מותאמת וייחודית, אשר באה מהקהילה ולא נכפית על הקהילה בנושא.

קרא עוד

מדברים מיניות

סדנאות לקבוצות פרטיות לקידום שיח על תקשורת מינית בריאה. כמי שהתעסקה רוב חייה בנושא של הטרדות מיניות ובעיקר בחולי של התופעה, הבנתי שהדרך הטובה ביותר "להבריא" היא להתחיל לדבר על מיניות ללא בושה ו/או אשמה. אני מנחה סדנאות המיועדות לקבוצות פרטיות בין אם מעורבות (גברים ונשים יחד) או מובדלות מגדר, העוסקות באיך אנחנו מתקשרים רצונות מיניים עם עצמנו ומול על האחר, ואיך ניתן לקיים תקשורת כזו באופן בריא ובראיית עצמי והאחר.

קרא עוד

הרצאות

מגוון הרצאות המיועדות לכלל קהלים בנושא הטרדה מינית ותקשורת מינית בריאה. הרצאה על השפעת עידן MeToo# על העולם וישראל, הרצאה על החוק למניעת הטרדה מינית והשפעתו, הרצאה למשפטנים ומשפטניות - כלים לייצוג נפגעות תקיפה מינית, הרצאה על הימנעות מהטרדה מינית ע"י ישום תקשורת מינית בריאה.

קרא עוד